Business Joomla Themes by Justhost Reviews
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám
alapanyagok, építési módszerek, egyes hajóépítõk saját projektjei, egyéb hajóépítéssel kapcsolatok témák

Téma: Mini Tug

Mini Tug 1 hónapja 3 hete #3269

• Epeter
  • Epeter profilkép
  • TÁVOL
  • Hajóépítő
  • Köszönetek: 5
Ez de jó hajó! :up
Nekem leginkább a régi révkalauz hajókra hajaz. Van a honlapon egy néhány képből álló gyűjtemény építésekről, ami alapján nem tűnik bonyolultnak. Nekem mondjuk furcsa a dupla fenék kialakítás (nem tudom minek nevezzem) de összességében jópofa kis hajó.
Milyen meghajtást tervezel? Benzinest vagy elektromost? Úgy néztem, hogy egy elektromos motort be tudsz építeni az aljába (meg talán az akkumulátor(ok) is beférnek alulra) és akkor nyerhetsz egy kis helyet a fedélzeten.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Mini Tug 1 hónapja 3 hete #3268

• Némó
  • Némó profilkép
  • TÁVOL
  • Hajósinas
Szia!
Sétahajózásra szeretném, tudom olyan mintha beverték volna az orrod majd s...be rúgtak volna :-) De mégis van benne valami ami tetszik :-) Szerzek egy demo építési útmutatót, ha esetleg valaki szeretne belekukkantani.
Üdv Némó

Mini Tug 1 hónapja 3 hete #3267

• fuge76
  • fuge76 profilkép
  • TÁVOL
  • Szuper hajóépítő admirális
  • Köszönetek: 28
Szia Némó, üdv a fórumon!

Annak ellenére hogy elég viccesen néz ki ez a fajta hajócska nem gondolnám hogy nagyban különbözne az építési technológia az itteni hajókéval.
Mire szeretnéd használni? Sétahajókázás? Horgászat?

Mini Tug 1 hónapja 4 hete #3266

• Némó
  • Némó profilkép
  • TÁVOL
  • Hajósinas
Sziasztok!

Már régóta szemezgetek a Mini Tuggal, vannak a neten építési tervek is, valaki épített már hasonlót? Esetleg vannak tapasztalatok vélemények? Köszi.
Itt egy link: www.berkeley-engineering.com/CanduJr.html
Köszi Némó
Mellékletek:
Oldalmegjelenítési idő: 0.132 másodperc