Business Joomla Themes by Justhost Reviews
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám
alapanyagok, építési módszerek, egyes hajóépítõk saját projektjei, egyéb hajóépítéssel kapcsolatok témák

Téma: Családi csónak

Családi csónak 1 hónapja 3 hete #3185

• Lacipapa
  • Lacipapa profilkép
  • TÁVOL
  • Hajósinas
  • Navigare necesse est
Először is bocsánatot kérek, de nem túl gyakran ülök a géphez.
Örülök, hogy tetszett a csónakunk..Hogy a kérdéseidre sorban válaszoljak. A csónakot én terveztem, a súlya 70kg.,lucfenyőből építettem, 30x30-as ugyancsak fenyő bordákkal, és fenyő gerinccel. A lécek a bordákhoz és egymáshoz is ragasztva vannak. A külső héjazat műgyantázva van három rétegben+üvegszövet. Belül két réteg műgyanta. Kipróbálva evezővel lett. Nagyon jól irányítható, fordulékony. Elektromos motorban is gondolkodunk. Az eredetihez képest utólag át lett alakítva az ülések elosztása, különösen a kormányos ülés, és kapott egy plusz padot.
Remélem jövőre ott leszünk a Sarudi találkozón!
Üdvözlettel :Lacipapa
Mellékletek:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Családi csónak 2 hónapja 1 hete #3172

• mezix
  • mezix profilkép
  • TÁVOL
  • Hajóépítő félisten
  • Köszönetek: 63
Kedves Lacipapa! Köszönjük, hogy megosztottad velünk ezt a remek hajót. Gratulálok! Ki tervezte? Milyen súlyú? Milyen fából építetted? Csak evezővel, vagy esetleg motorral (vitorlával) is meghajtható? Ha nem bánod, megosztom a közösségi médiában is.
Utolsó szerkesztés: 2 hónapja 1 hete Írta: mezix.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Lacipapa

Családi csónak 2 hónapja 1 hete #3171

• Lacipapa
  • Lacipapa profilkép
  • TÁVOL
  • Hajósinas
  • Navigare necesse est
Sziasztok! Már régebben feltettem egy képet a készülő családi csónakunkról. Szó mi szó eléggé elhúzódott a folyamat, de KÉSZ LETT!
A ráfordított munkaidő:300 óra. Szerintem eléggé jól sikerült, ahhoz képest, hogy ez az első próbálkozásom.
Kszenvan.jpg

Kszenvan.jpg

Prbat.jpg

:sali
Oldalmegjelenítési idő: 0.125 másodperc