Business Joomla Themes by Justhost Reviews
Szia, Vendég
Felhasználói név: Jelszó: Emlékezz rám
alapanyagok, építési módszerek, egyes hajóépítõk saját projektjei, egyéb hajóépítéssel kapcsolatok témák

Téma: Motorcsónak

Motorcsónak 4 hete 1 napja #3130

• pentele
  • pentele profilkép
  • TÁVOL
  • Hajósinas
Sziasztok!
Rég jártam erre. elektromotorral hajtott csónak építése a tervem a gondolataimat mér össze szedtem , de ott megakadtam, hogy a fartükrön keresztül átvigyem a tengelyt úgy ,hogy ne szivárogjon be a víz :) . Az a gondom,hogy lehet valami szimeringes tengelyt venni ? Az elrendezés, motor, fartűkőr, hajócsavar.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Motorcsónak 5 hónapja 1 hete #2994

• Karesz76
  • Karesz76 profilkép
  • TÁVOL
  • Hajósinas
Én még csak a tervezgetés fázisában vagyok, de én is motorcsónakot akarok építeni.
igaz, egész más típust.
Konkrét megnevezését nem is tudom megmondani, de gyakorlatilag egy nyitott gyorsasági katamaránt, orrkiülős verzióban.
Sajnos mivel az építéshez, csak egy félig nyitott garázsom van, meg kell várnom a tavaszt. (nekem is meg a gyantának is kell a meleg :D )

Motorcsónak 5 hónapja 1 hete #2986

• fuge76
  • fuge76 profilkép
  • TÁVOL
  • Szuper hajóépítő admirális
  • Köszönetek: 27
Szia Rudi, üdv a fórumon!

Igen, vannak páran, akik már építettek motorcsónakot, sőt Kitzoli szerintem profi ebben a témában.
Ha van konkrét kérdésed tedd fel bátran, biztos vagyok benne, hogy kapsz rá majd választ! :)

Motorcsónak 5 hónapja 1 hete #2985

• jaru
  • jaru profilkép
  • TÁVOL
  • Hajósinas
Sziasztok!
Rudi vagyok Dél-Békésből :)

Egy 18lábas Zippert szeretnék építeni, azt szeretném kérdezni, hogy motorcsónakot épített már itt valaki?
Oldalmegjelenítési idő: 0.123 másodperc